قوانین و مقررات

 مبنای فعالیت های مجموعه ناربوم بر اساس دوستی و اعتماد شکل گرفته اما لازمه چند تا نکته رو با هم بررسی کنیم و ازش آگاه بشیم تا خریدی بدون دغدغه رو داشته باشید .

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و مسیر مجموعه ناربوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و همینطور کاربران ما نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند.در صورتی که در قوانین ذکر شده و مسیر مجموعه ناربوم دچار تغییراتی در آینده بشه، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی میشه و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
قوانین و مقررات
قوانین و مقررات در مجموعه ناربوم

توجه بفرمایید که تمام مطالب ، تصاویر و محصولات وبسایت و شبکه های اجتماعی مجموعه ناربوم ، اختصاصی برای این مجموعه تولید و منتشر شده است ، بنابراین حق استفاده از این موارد تنها متعلق به این مجموعه می باشد.

تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت دست آفرید های نگارین (ناربوم) است.

روش های خرید از ناربوم

خرید از سایت

شما میتونید به راحتی از وبسایت ناربوم ، سفارش خودتون رو ثبت ، پرداخت و پیگیری کنید.

خرید از اینستاگرام

شما میتونید به راحتی از اینستاگرام ناربوم ، سفارش خودتون رو ثبت ، پرداخت و پیگیری کنید.

روش های پشتیبانی ناربوم

پیام به بخش تماس با ما

در تمام طول شبانه‌روز و هفت روز هفته می‌تونید می‌تونید از طریق فرم تماس با ما ، نظر و یا مواردی که لازمه پیگیری بشه رو برای ما بنویسید تا تیم پشتیبانی ناربوم در ساعت کاری پیام شما رو بررسی کنند.

پیام به اینستاگرام ناربوم

در دایرکت اینستاگرام هم همکاران تیم پشتیبانی مشتریان پاسخگوی شما هستند. در تلاشیم از فرایند ارسال محصولات ناربوم هم، تجربه‌ی خوبی داشته باشید.

تماس با تلفن پشتیبانی خدمات مشتریان ناربوم

تلفن پشتیبانی ناربوم با شماره 05632731707 در روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه) و از 10 صبح تا ۵ بعدازظهر پاسخگوی سوالات و موارد مربوط به سفارش شماست.

شرایط مرجوعی کالا​

برای بررسی شرایط مرجوعی کالا در مجموعه ناربوم به صفحه شرایط مرجوعی کالا مراجعه کنید.​

نحوه ی ارسال کالا

مجموعه ناربوم ، تمام محصولات خود را به وسیله شرکت ملی پست به سراسر کشور ارسال میکند.

نحوه ی پرداخت

نحوه ی پرداخت در وبسایت ناربوم ،به صورت کاملا آنلاین ایمن بوده و توسط درگاه رسمی پرداخت الکترونیک سامان کیش انجام میشود.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...