سوالات متداول

ناربومی عزیز ، جواب برخی از سوالات متداول از مجموعه‌ ی ناربوم رو میتونید در این صفحه پیدا کنید.توجه بفرمایید که این صفحه به مرور کامل میشه.در صورتی که جواب خود را نیافتید ما مشتاقانه منتظر تماس های شما هستیم ، که برای تماس با ما میتونید به صفحه تماس با ناربوم مراجعه کنید.

سوالات متداول از مجموعه‌ی ناربوم

سوالات متداول از مجموعه‌ ی ناربوم

ساده ترین راه برای آگاهی از جشنواره ها و تخفیف های ناربوم  عضویت در سایت ناربوم و دنبال کردن شبکه های اجتماعی ناربوم است.

 ما به عنوان هدیه به مشتریان خوبمون این امکان رو قرار دادیم که سفارشات بالای 400 تومن رو به صورت رایگان ارسال می کنیم. پس کافیه مجموع سفارشتون به این مبلغ برسه.

توجه: سفارشات شهرستان فردوس کاملا رایگان ارسال میشه.

دنیای زیبای سنگ های شجر مثل اثر انگشت هر انسان منحصر به فرد و خاص هست هر چند که ممکنه طرح ها شبیه هم باشند اما  هیچ سنگی دقیقا مشابه هم نخواهند بود.

نار توی گویش محلی فردوس همون اناره و بوم به معنی سرزمین در نظر گرفته شده تا بشه سرزمین انار های دلخون.

 تمام محصولات ناربوم از گارانتی اصالت و سلامت برخوردار است،چرا که این محصولات بخشی از مزارع ناربوم و بخشی از کشاورزران ناربوم تهیه میشود و ناربوم در تمام مراحل کاشت ، رشد و برداشت حضور دارد. و محصول توسط ناربوم تضمین می شود.

بخش سوالات متداول از مجموعه‌ ی ناربوم با توجه به سوالات شما عزیزان از مجموعه در حال بروزرسانی خواهد بود و موارد به این بخش اضافه خواهد شد

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...