سوالات متداول

ناربومی عزیز ، جواب برخی از سوالات خودتون رو میتونید در این صفحه پیدا کنید.توجه بفرمایید که این صفحه به مرور کامل میشه.در صورتی که جواب خود را نیافتید ما مشتاقانه منتظر تماس های شما هستیم ، که برای تماس با ما میتونید به صفحه تماس با ناربوم مراجعه کنید.

سوالات متداول

نار توی گویش محلی فردوس همون اناره و بوم به معنی سرزمین در نظر گرفته شده تا بشه سرزمین انار های دلخون.

تمام محصولات کشاورزی ناربوم ارگانیکه ، یعنی در پرورش محصول از سموم و کود های شیمیایی استفاده نشده است. 

بلکه از کود های حیوانی استفاده شده است.

ناربومی های عزیز ، حتما توجه داشته باشید که محصولات ناربوم تماما با آب قنات و چشمه آبیاری میشوند.

 وقتی میگیم محصول کوهی است  یعنی محصول در بستر کوهستان کشت شده و به دور از هر گونه کود شیمیایی و سموم رشد پیدا کرده و از چشمه های دل کوهسار آبیاری میشه.

و این کوهی بودن کاملا در طمع و کیفیت محصول مشخص است.

محصول وحشی محصولی است که در دل کوهستان و دشت و کویر به صورت خودرو و خداوندی رشد پیدا کرده و هیج گونه دخالتی توسط انسان در کاشت و رشد آن صورت نگرفته است.

 تمام محصولات ناربوم از گارانتی اصالت و سلامت برخوردار است،چرا که این محصولات بخشی از مزارع ناربوم و بخشی از کشاورزران ناربوم تهیه میشود و ناربوم در تمام مراحل کاشت ، رشد و برداشت حضور دارد. و محصول توسط ناربوم تضمین می شود.

ساده ترین راه برای آگاهی از جشنواره ها و تخفیف های ناربوم  عضویت در سایت ناربوم و دنبال کردن شبکه های اجتماعی ناربوم است.

 ما به عنوان هدیه به مشتریان خوبمون این امکان رو قرار دادیم که سفارشات بالای 150 تومن رو به صورت رایگان ارسال می کنیم. پس کافیه مجموع سفارشتون به این مبلغ برسه.

توجه: سفارشات شهرستان فردوس کاملا رایگان ارسال میشه.

دنیای زیبای سنگ های شجر مثل اثر انگشت هر انسان منحصر به فرد و خاص هست هر چند که ممکنه طرح ها شبیه هم باشند اما  هیچ سنگی دقیقا مشابه هم نخواهند بود.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...